ECOTOYS predstavlja šarmantni sto za šminkanje za devojčice, idealan spoj igračke i nameštaja koji će sigurno oduševiti svaku malu princezu. Ovaj fantastični sto za šminkanje dizajniran je sa udobnošću i zabavom na umu, stvarajući jedinstveno mesto gde vaše dete može uživati u trenutku samo za sebe. Sto za šminkanje izgledaće sjajno u svakoj sobi male elegantne dame. Ima veliko prelepo ogledalo, fioku za dodatke i udobnu stolicu. Glavni element sto za šminkanje je veliko, dekorativno ogledalo koje dodaje šarm i omogućava maloj devojčici da posmatra svoje stilizacije i igre. Ogledalo ima prelep oblik dizajniran da sto za šminkanje učini elegantnim i ženstvenim. Dimenzije ogledala: 34x26cm Sto za šminkanje takođe ima praktičnu fioku u kojoj dete može čuvati svoje dragocenosti, nakit ili igračke. Fioka je dizajnirana da bude lako otvaranje i zatvaranje, omogućavajući vašem detetu da organizuje svoj mali svet samostalno. Dimenzije fioke: 30x23cm Sto za šminkanje dolazi sa simpatičnom malom stolicom koja savršeno odgovara stilu sto za šminkanje. Stolica je udobna i stabilna, pružajući detetu udobno mesto za sedenje tokom igre. Sto za šminkanje je dizajniran tako da može biti montiran na zidu na odabrano mesto, čime ćete eliminisati rizik od prevrtanja ili pomeranja tokom igre. Set uključuje traku i šrafove za pričvršćivanje na zid. SPECIFIKACIJE STOLA: Visina: 110 cm Širina: 65 cm Visina radne površine: 60 cm Dužina radne površine: 43 cm DIMENZIJE STOLICE: Visina: 36 cm Širina (prečnik): 30 cm OSTALE SPECIFIKACIJE: Uzrast: 3+ Materijal: drvo, medijapan ploča Boja: bela Dodaci: stolica Brend: ECOTOYS Šifra proizvoda: FH-KF200011-WWH
Veliki sto za šminkanje sa okruglim ogledalom za decu
Šifra proizvoda:
FH-KF200011-WWH-1074
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte, Mega popusti
16.500,00 RSD Originalna cena je bila: 16.500,00 RSD.14.900,00 RSDTrenutna cena je: 14.900,00 RSD.
20 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
20 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,9 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769978328 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki sto za šminkanje sa okruglim ogledalom za decu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.