Mini bicikl guralica za vaše dete predviđena je za uzrast od prve godine do 15 kg težine. Obezbedite vašem detetu učenje kroz igru koje će biti pravo uživanje zahvaljujući veselim bojama i interesantnim printom mačke. Kinderkfraft CUTIE bicikl guralica će pomoći vašem detetu da održi ravnotežu i dodatno će uticati na razvoj motoričkih sposobnosti. Podesiva visina sedišta „raste“ zajedno sa detetom, ima raspon od 25 do 28cm. Točkovi napravljeni od EVA pene izdržljivi su, a zbog njihovog rasporeda zagarantovana je stabilnost tokom guranja i vožnje. Zadnji točak ima stabilne i izdržljive ležajeve koji će doprineti da vožnja i po neravnom terenu bude udobna. Gumirane ručke na volanu prilagođene su najmlađima, sprečavaju proklizavanje. Prema sigurnosnim standardima, volan ima ograničen domen kretanja. Zbog toga ne morate brinuti da će se vaše dete prevrnuti tokom učenja skretanja. Čelični ram izdržljiv je i otporniji na oštećenja. Težina: 1,8 kg Visina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm Hemijska i mehanička sigurnost proizvoda potvrđena je i testirana u skladu sa evropskim standardima EN 71-1
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE PINK
Šifra proizvoda:
KRCUTI00PNK0000-737
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
4.800,00 RSD Originalna cena je bila: 4.800,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533925650 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.