VELIKA DRVENA KUCA ZA LUTKE Velika kućica za lutke sa garniturom drvenog nameštaja, namenjena deci od 3 godine. Konstrukcija je bezbedna za decu i ima pravu visinu za igru sa Barbi lutkama. Komplet sadrži 9 komada nameštaja i nudi 3 nezavisna nivoa sa ukupno 5 soba, koje odražavaju pravu kuću. Ova igračka je dizajnirana da razvije dečju maštu, kreativnost i ručne veštine. Boje su odabrane tako da kuća izgleda odlično ne samo u dečijoj sobi, već iu dnevnoj sobi. PAKOVANJE Igračka je upakovana u posebno ojačanu kutiju za transport, svi elementi kućice su propisno obezbeđeni da se ne oštete prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 87X43X13 cm, Težina: 12kg
VELIKA DRVENA KUCICA ZA LUTKE
Šifra proizvoda:
D8112-648
Kategorije: Drvene igračke, Kućice za lutke, Mega popusti
14.900,00 RSD Originalna cena je bila: 14.900,00 RSD.13.900,00 RSDTrenutna cena je: 13.900,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
12 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000197 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VELIKA DRVENA KUCICA ZA LUTKE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.