Igračka ima stabilnu i sigurnu strukturu i može se koristiti kao gurač, hodalica, skuter i edukativni sto. Podržava razvoj motoričkih veština, manuelnih veština i pomaže u učenju hodanja. Opremljen je neklizajućim točkovima, uklonjivom pločom sa klavirom za sviranje i odvojivim korpom za loptice sa tri loptice. Pored toga, igračka nudi niz interaktivnih funkcija koje podržavaju razvoj dečjih kognitivnih, motoričkih i senzornih veština, uključujući zvukove, boje i oblike. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u šarenu kutiju proizvoda umotanu u crnu streč foliju, svi elementi igračke su pravilno pričvršćeni kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 46,5X37X15 cm, Težina: 2,35 kg
EDUKATIVNA GURALICA HUANGER 4U1 ROSE
Šifra proizvoda:
HE0817-604
Kategorije: Drvene guralice, Drvene igračke, Mega popusti
5.490,00 RSD Originalna cena je bila: 5.490,00 RSD.5.090,00 RSDTrenutna cena je: 5.090,00 RSD.
18 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000074 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „EDUKATIVNA GURALICA HUANGER 4U1 ROSE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.