Plišani krevet za kućne ljubimce prečnika 100 cm brenda Petsi je luksuzni krevet XXL veličine, idealan kako za pse tako i za mačke. Ovaj plišani krevet je izuzetan poklon koji će pružiti vašem četvoronožnom prijatelju meko i toplo mesto za opuštanje. To je mesto gde će vaš ljubimac se osećati udobno i sigurno. Jastuk kreveta je dizajniran tako da ima elemente protiv klizanja na donjoj strani, koji efikasno ograničavaju kretanje kreveta kada se ljubimac pomeri. Zahvaljujući tome, vaš ljubimac će moći slobodno da se kreće oko kreveta ne brinući o neželjenimpokretima. Krevet je savršen kako za kućnu upotrebu tako i za putovanja. Bilo da ste kod kuće ili na putu, možete biti sigurni da će vaš ljubimac imati udobno i prijatno mesto za spavanje. Ne morate brinuti o nedostatku prostora za spavanje vašeg ljubimca. Krevet ima impresivan prečnik od otprilike 100 cm, pružajući dovoljno prostora vašem psu ili mački da se protegne i udobno odmori. Napravljen od visokokvalitetnog poliestera, krevet je mekan, izdržljiv i jednostavan za čišćenje. Ovaj divan proizvod dostupan je u svetlo sivoj boji, koja se uklapa u različite vrste enterijera. Plišani krevet je savršeno mesto gde vaš ljubimac može uživati u trenucima opuštanja i mira. Specifikacije: Prečnik: otprilike 100cm Boja: Svetlo siva Materijal: Poliester
Plisani krevet za kucne ljubimce 100cm svetlo siva
Šifra proizvoda:
KOT05-535
Kategorije: Mega popusti, Pet program
7.700,00 RSD Originalna cena je bila: 7.700,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| EAN | 5903678547516 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | PETSI |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Plisani krevet za kucne ljubimce 100cm svetlo siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Starter Animal Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
5996415034455
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-529000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955291 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Ranac za kucne ljubimce BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME04-01 BLACK-536
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978366 |
Transporter za kucne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME06-02 GREY-541
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 01
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO1-3916
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170156 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.