Krevet za kućne ljubimce veličina M brenda Petsi pruža udobnost i sigurnost vašem psu ili mački, čineći ih posebnim. Ovaj krevet je praktično rešenje koje će vašem ljubimcu pružiti udobnost, sigurnost i osećaj posebnosti. Naši krevetići izrađeni su od visokokvalitetnih materijala koji ne samo da garantuju udobnost, već i dugotrajnost i jednostavnost čišćenja. Dostupni u različitim veličinama, naši krevetići savršeni su za pse i mačke svih rasa i veličina. Pronađite savršen krevet za svog ljubimca sada i dopustite mu uživanje u udobnom odmoru svakog dana! Ovo je sjajan poklon za vašeg četvoronožnog ljubimca. Mekan i topao kauč u kojem će se vaš ljubimac osećati udobno i sigurno. Donja strana jastuka ima elemente protiv klizanja koji ograničavaju kretanje kreveta. Savršen nije samo za kuću, već i za putovanja. Ne morate brinuti o mestu za spavanje vašeg ljubimca. Specifikacije proizvoda: Dimenzije: 54x40x14 cm Materijal: Poliester Boja: Siva
Krevet za kucne ljubimce M sivi
Šifra proizvoda:
KOT08-533
Kategorije: Mega popusti, Pet program
2.690,00 RSD Originalna cena je bila: 2.690,00 RSD.2.390,00 RSDTrenutna cena je: 2.390,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| EAN | 5903678560072 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | PETSI |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Krevet za kucne ljubimce M sivi“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca 09281-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
4015110005230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110005230 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Jastuk za kućne ljubimce 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-528000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955284 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Transporter za kucne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME06-02 GREY-541
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
Češko za mačke sa visećom igračkom brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KF81002 BROWN-3170
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973675 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.