Model 287 je dečiji električni bagi, dizajniran za decu uzrasta 3 godine i više. Kombinuje funkcije za zabavu i sigurnost, sa izgledom pravog vozila terenskog tipa. Ugrađeni su pomoćni sistemi za roditelje (daljinsko upravljanje), osvetljenje i dodatni elementi za udobnost.
Karakteristike:
-
Namenjen je za jedno dete
-
Ima duple komande – dete može voziti samostalno pedala za gas, ali roditelj može upravljati putem daljinskog upravljača
-
LED svetla (prednja) za bolju vidljivost i efekat
-
Sigurnosni pojas radi zaštite deteta
-
Amortizeri na svim točkovima za udobniju vožnju po neravnom terenu
-
Realistički zvuk paljenja motora
Tehničke specifikacije
| Parametar | Vrednost / opis |
|---|---|
| Akumulator | 12 V, 4,5 Ah |
| Punjač | 12 V, 1000 mA (AC 220-240V → DC 12V) |
| Vreme punjenja | 8 – 12 sati |
| Maksimalno opterećenje / nosivost | ~ 25 kg |
| Dimenzije vozila | 122 × 81 × 60 cm (dužina × širina × visina) |
| Težina vozila | ~ 20 kg |
| Preporučeni uzrast | 3+ godine |
| Brzina / performanse | 3-8 km/h u zavisnosti od terena i opterećenja |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.