| Brend | Maltex |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | BELA |
| Sezona | BASIC |
| Uvoznik | FORMA VS |
| Zemlja uvoza | POLJSKA |
| Zemlja porekla | POLJSKA |
| Sirovinski sastav | PLASTIKA |
Maltex stalak za kadicu 84cm
Šifra proizvoda:
jb41101131
Kategorije: Oprema za bebe, Presvlačenje i higijena, Sklopive kadice
3.750,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Maltex |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Maltex stalak za kadicu 84cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.