Model duplih teleskopskih merdevina gde je ZGLOB takođe izrađen od aluminijuma, umesto čelika,
što produžava radni vek merdevina jer ne postoji mogućnost pojave rđe.
Materijal: Aluminijum
Težina: 19 kg
Radna visina: 5 m razvučene 2,37 m u A obliku
Broj gazišta: 16 kom razvučene 2×8 kom u A obliku
Razmak između gazišta: 30 cm
Dimenzija zatvorenih: 91x48x17,5cm
Dimenzija u A obliku: 237x48x155cm
Dimenzija otvorene: 500x48x8,75 cm
Dimenzije pakovanja: 93×52,5×20,5 cm (težina 21kg)
SuperStep Duple FULL Aluminijumske Teleskopske Merdevine 2,5+2,5m
Šifra proizvoda:
8606113040661
Kategorije: Merdevine, Police i organizacija doma
16.900,00 RSD
41 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
41 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
| EAN | 8606113040661 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SuperStep Duple FULL Aluminijumske Teleskopske Merdevine 2,5+2,5m“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.