Podesiva košarkaška tabla za unutrašnju i spoljašnju upotrebu
Visina obruča može da se podešava od 1,50 m do 3,05 m, što je standardna visina za profesionalnu igru
Pogodna je za decu, tinejdžere i odrasle
Prečnik obruča iznosi 45 cm, izrađen je od čelika debljine 16 mm, a mrežica je otporna na vremenske uslove i napravljena od najlona
Tabla je dimenzija 110 x 75 cm (44 x 30 inch), izrađena od otporne polikarbonatne plastike sa ramom od polietilena
Obezbeđuje dobru izdržljivost i bezbednost prilikom igre
Stub je izrađen od čelika prečnika 66 mm, što pruža stabilnost i čvrstinu konstrukcije
Osnova je dimenzija 90 x 60 x 15 cm, izrađena od plastike dobijene blow molding tehnologijom
Može se napuniti sa do 65 kg vode/peska radi dodatne stabilnosti
Koš sa podesivom visinom od 150cm do 305cm
Šifra proizvoda:
8606033874780
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
16.900,00 RSD
37 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
37 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
| EAN | 8606033874780 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Koš sa podesivom visinom od 150cm do 305cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.