Čelične merdevine
Snažan i prenosiv dizajn
Široke neklizajuće stepenice
Lako sklapanje i odlaganje
Visina zadnjeg gazišta 72cm
3 stepenika
Težina 6,1Kg
Razmak između gazišta 24cm
SuperStep Kućne Čelične Merdevine 3+0
Šifra proizvoda:
8606113040449
Kategorije: Merdevine, Police i organizacija doma
3.399,00 RSD
25 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
25 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
| EAN | 8606113040449 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SuperStep Kućne Čelične Merdevine 3+0“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Kesper ksp69243 polica za vino borovo drvo fsc 15 flaša 50x50y28cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.150,00 RSD
SKU:
KSP69243
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270692437 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.