Dečija polica ECOTOYS je savršen komad nameštaja za dečiju sobu koji pomaže da sve bude uredno i organizovano. Izrađena je od izdržljive iverice i završno obrađena laminatom otpornim na oštećenja. Poseduje funkcionalne police, pregrade i izvlačne kutije u koje se mogu odložiti omiljene knjige, igračke i druge sitnice vašeg deteta. Univerzalna bela boja omogućava lako uklapanje u svaki stil enterijera. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 100 x 42 x 17 cm Težina: 24,8 kg
Drvena decija polica organizer sa policama 02A ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ZKB-02A-4595
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
11.890,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 1.200,00 RSD
5 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 24,8 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903769976829 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena decija polica organizer sa policama 02A ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF3868-2
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793748 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator dečijih igračaka šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6061
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.