Polica za knjige u obliku kućice brenda ECOTOYS idealan je komad nameštaja za dečiju sobu koji pomaže da prostor bude uredan i dobro organizovan. Zahvaljujući univerzalnoj beloj boji, lako se uklapa u svaki stil enterijera. Konstrukcija je izrađena od izdržljive iverice i završno obrađena laminatom otpornim na oštećenja, što obezbeđuje dugotrajnost i bezbednu upotrebu. Polica poseduje četiri prostrane police, funkcionalne pregrade i dve izvlačne platnene kutije, savršene za odlaganje igračaka, knjiga, kockica i raznih sitnica. Zajedno čine praktičan sistem za odlaganje koji pomaže deci da samostalno održavaju red. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 91 x 36,5 x 19 cm Težina: 17,9 kg
Drvena decija polica organizer 03A ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ZKB-03A-4594
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
11.190,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
5 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 17,9 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903769976812 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena decija polica organizer 03A ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-4808-N
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793700 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni stalak sa policama za dečiju odeću beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6203
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF3868-2
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793748 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija polica za knjige i igračke bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3171
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.