Radni sto ModernHome opremljen je radnom pločom dimenzija 80 x 45 cm, izrađenom od MDF ploče presvučene premazom sa efektom drveta. Nameštaj je postavljen na stabilan metalni ram. Zahvaljujući čvrstim šarkama i jednostavnom mehanizmu sklapanja, sto se može sklopiti ravno za svega nekoliko sekundi i odložiti – iza ormara, ispod kreveta ili u drugi uzak prostor. Ovo je praktično rešenje koje vam omogućava da oslobodite prostor nakon završetka rada. Podesive nožice omogućavaju nivelisanje stola na neravnim površinama i štite pod od ogrebotina. Maksimalno opterećenje od 80 kg obezbeđuje udobno korišćenje – idealno za rad sa laptopom, dokumentima ili knjigama. Moderan dizajn i loft stil čine da se sto savršeno uklopi u različite stilove enterijera – od klasičnog do industrijskog. Dimenzije: 80 x 45 x 76 cm Dimenzije kada je sklopljen: 80 x 9 x 76 cm Debljina radne ploče: 1,5 cm Razmak između nogara: 69,5 cm PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju; svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 86 x 48 x 9 cm Težina: 7 kg
Sklopivi sto za kompijuter 80×45 cm Laptop Table Natur ModernHome
Šifra proizvoda:
TH-FD-6-16-4592
Kategorije: Police i organizacija doma, Stolovi i radni stolovi
5.700,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
10 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817010974 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sklopivi sto za kompijuter 80×45 cm Laptop Table Natur ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.