Sklopivi sto za kompjuter 80×45 cm Laptop Table Dark wood ModernHome je praktičan i funkcionalan sto idealan za rad sa laptopom, dokumentima ili drugim uređajima u kućnoj kancelariji, dnevnoj sobi, studentskoj sobi ili drugom prostoru. Ovaj sto je opremljen radnom površinom dimenzija 80×45 cm izrađenom od ploče MDF sa dekorom tamnog drveta, koja daje elegantan izgled i pruža stabilnu i izdržljivu podlogu za rad. Stabilna metalna konstrukcija i čvrsti mehanizam za sklapanje omogućavaju brzo preklapanje stola na ravnu, laku za odlaganje površinu — što je idealno kada želite da uštedite prostor nakon korišćenja. Zbog toga se sto može lako skloniti iza ormara, pod krevet ili u drugi uski prostor. Regulisane stopice na nogama omogućavaju stabilno postavljanje stola čak i na neravnim podovima i pomažu da se zaštiti podna površina od ogrebotina. Maksimalno opterećenje stola iznosi 80 kg, što ga čini pogodnim za različite vrste opreme i korisničkih potreba. Moderan loft dizajn sa kombinacijom tamnog drvenog dezena i metalnih elemenata uklapa se u različite stilove enterijera — od klasičnih do industrijskih. Karakteristike proizvoda Naziv: Sklopivi sto za kompjuter 80×45 cm Laptop Table Dark wood ModernHome Radna površina: 80×45 cm, MDF ploča sa dekorom tamnog drveta Konstrukcija: stabilna metalna rama Mogućnost sklapanja: brzo i jednostavno preklapanje za uštedu prostora Regulisane stopice: za stabilnost i zaštitu poda Maksimalno opterećenje: do 80 kg Stil: moderni loft dizajn koji se uklapa u različite enterijere Dimenzije: oko 80×45×76 cm, a po sklapanju 80×9×76 cm
Sklopivi sto za kompijuter 80×45 cm Laptop Table Dark wood ModernHome
Šifra proizvoda:
TH-FD-15-4591
Kategorije: Police i organizacija doma, Stolovi i radni stolovi
5.700,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
9 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817011001 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sklopivi sto za kompijuter 80×45 cm Laptop Table Dark wood ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.