ELEKTRIČNI RADNI STO SA PODESIVOM VISINOM 120 × 60 CM Električni radni sto brenda ModernHome dizajniran je za ergonomičan i udoban rad – kod kuće, u kancelariji ili prilikom korišćenja trake za hodanje. Omogućava glatko podešavanje visine u rasponu od 72 do 117 cm, što olakšava prilagođavanje radu u sedećem i stojećem položaju. Kontrolni panel omogućava memorisanje 3 omiljene visine, kao i podešavanje podsetnika za promenu položaja svakih 30, 45 ili 60 minuta. Sto je opremljen tihim motorom (ispod 50 dB), koji obezbeđuje glatko i nečujno podizanje i spuštanje radne ploče. Radna ploča dimenzija 120 × 60 cm izrađena je od izdržljive iverice prekrivene furnirom. Dodatne pogodnosti uključuju otvore za kablove i praktičan držač za slušalice, što pomaže u održavanju urednog radnog prostora. Stabilnost stola je osigurana podesivim nožicama, koje omogućavaju precizno nivelisanje na različitim podlogama. Maksimalna nosivost ploče iznosi 80 kg. Dimenzije: Visina: 72–117 cm Širina: 120 cm Dubina: 60 cm Dužina kabla: 190 cm Širina prostora za noge: 89 cm Debljina ploče: 14 mm PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su sigurno zaštićeni kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 123 × 34 × 15 cm Težina: 20 kg
Podesivi Electric sto 120×60 cm podesavanje visine 72–117 cm Black ModernHome
Šifra proizvoda:
JNI-D45A-1-16-4575
Kategorije: Police i organizacija doma, Stolovi i radni stolovi
20.000,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
6 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817009732 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Podesivi Electric sto 120×60 cm podesavanje visine 72–117 cm Black ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.