ELEKTRIČNI RADNI STO SA PODESIVOM VISINOM 120 × 60 CM Električni radni sto brenda ModernHome dizajniran je za ergonomičan i udoban rad – kod kuće, u kancelariji ili prilikom korišćenja trake za hodanje. Omogućava glatko podešavanje visine u rasponu od 72 do 117 cm, što omogućava lako prilagođavanje radu u sedećem i stojećem položaju. Kontrolni panel omogućava memorisanje 3 željene visine, kao i podešavanje podsetnika za promenu položaja na svakih 30, 45 ili 60 minuta. Sto je opremljen tihim motorom (ispod 50 dB), koji obezbeđuje glatko i nečujno podizanje i spuštanje radne ploče. Radna ploča dimenzija 120 × 60 cm izrađena je od izdržljive iverice sa laminiranom završnom obradom. Dodatne pogodnosti uključuju otvore za kablove i praktičnu kuku za slušalice, što pomaže u održavanju urednog radnog prostora. Stabilnost je obezbeđena podesivim nožicama koje omogućavaju savršeno nivelisanje na različitim podlogama. Maksimalna nosivost ploče iznosi 80 kg. Dimenzije: Visina: 72–117 cm Širina: 120 cm Dubina: 60 cm Dužina kabla: 190 cm Širina prostora za noge: 89 cm Debljina ploče: 14 mm PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 123 × 34 × 15 cm Težina: 20 kg
Samostojeci Electric sto 120×60 cm podesavanje visine 72–117 cm Dark Oak ModernHome
Šifra proizvoda:
JNI-D45A-1-5-4573
Kategorije: Police i organizacija doma, Stolovi i radni stolovi
20.000,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
6 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817009725 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Samostojeci Electric sto 120×60 cm podesavanje visine 72–117 cm Dark Oak ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.