GC-1065 METAL DETEKTOR Metal detektor je namenjen za pretragu različitih terena – idealan je za istraživanje na plažama, u šumama, u blizini starih objekata i na poljima. Opremljen je analognim pokazivačem sa kazaljkom koja se pomera prilikom detekcije metala, kao i sa dva režima rada (ALL METAL, DISC), što omogućava efikasno filtriranje neželjenih predmeta. Vodootporna sonda za pretragu prečnika 19 cm omogućava rad na vlažnom tlu. Podesiva drška (88–113 cm), neklizajuća ručka, kao i vibracioni i zvučni signali koji ukazuju na pronalazak cilja obezbeđuju udobnost i preciznost pri korišćenju. Mogućnost povezivanja slušalica (3,5 mm) i indikator stanja baterije dodatno povećavaju funkcionalnost uređaja. Napajanje: 1 × 9 V baterija (nije uključena). PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju; svi delovi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 40 × 22 × 17 cm Težina: 1,5 kg
Metal Detektor 1065 sa 3 Moda za zlato, srebro i novčiće
Šifra proizvoda:
GC-1065-4568
Kategorije: Detektori za metal, Kućni aparati
11.300,00 RSD
20 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
20 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817007868 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Metal Detektor 1065 sa 3 Moda za zlato, srebro i novčiće“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S11A APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.906,00 RSD
SKU:
AR6S11A
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ006 APARAT PROTIV INSEKATA 2X10W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
EHQ006
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD4381B APARAT ZA FILTER KAFU 600ML CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.620,00 RSD
SKU:
AD4381B
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.