GC-1016A METAL DETEKTOR Metal detektor je namenjen za pretragu različitih terena – idealan je za istraživanje na plažama, u šumama, u blizini starih objekata i na poljima. Opremljen je analognim pokazivačem koji reaguje pomeranjem kazaljke prilikom detekcije metala, kao i sa dva režima rada (ALL METAL, DISC), što omogućava efikasno filtriranje neželjenih predmeta. Vodootporna sonda za pretragu prečnika 16,5 cm omogućava rad na vlažnom tlu. Podesiva drška (60–89 cm), neklizajuća ručka, kao i vibracioni i zvučni signali koji ukazuju na pronalazak cilja obezbeđuju udobno i precizno rukovanje. Mogućnost povezivanja slušalica (3,5 mm priključak) i indikator stanja baterije dodatno povećavaju funkcionalnost uređaja. Napajanje: 2 × 9 V baterije (nisu uključene). PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju. Svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 54 × 22 × 11 cm Težina: 1,5 kg
Metal Detektor 1016A sa 2 Moda za zlato, srebro i novčiće
Šifra proizvoda:
GC-1016A-4567
Kategorije: Detektori za metal, Kućni aparati
7.690,00 RSD
20 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817007875 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Metal Detektor 1016A sa 2 Moda za zlato, srebro i novčiće“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ006 APARAT PROTIV INSEKATA 2X10W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
EHQ006
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ007 APARAT PROTIV INSEKATA 2x15W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.498,00 RSD
SKU:
EHQ007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
AR1K32D
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113181 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.