Otkrijte ultimativno iskustvo igre uz našu veliku drvenu kuhinju za devojčice! Izrađena s pažnjom na detalje, ova stabilna i elegantna kuhinja osmišljena je da inspiriše sate maštovite zabave. Od realističnog šporeta i rerne do sudopere i prostora za odlaganje, svaki element podstiče kreativnost, igru uloga i socijalnu interakciju. Savršena za male kuvarice, ova kuhinja dolazi sa preslatkim dodacima i lako se otvara, čineći je divnim dodatkom svakoj dečijoj sobi. Napravljena od visokokvalitetnog drveta, dugotrajna je i pruža bezbednu, ekološki prihvatljivu igru. Gledajte kako oživljavaju kulinarski snovi vašeg deteta! Dolazi u setu sa pratecim delovima za kuhinji (prikazano na slici): drvene lopatice, metalne posude…… Otvaraju se fioke ispod sudopera, rerne i mikrotalasne Kuhinja je dimenzija 70 X 30 X 85cm Starosna grupa:0 do 24 meseca, 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina, 14 godina i više Tip:Komplet kuhinjskih igračaka Materijal:Drvo Veličina proizvoda:70 X 30 X 85cm Težina proizvoda:9,5 kg Veličina pakovanja:62.5X34X12 cm Certification: ASTM,CPC,CPSIA,EN71,CE,FSC,BSCI
#080-1 TOB.VROOM 70x30x85cm
Šifra proizvoda:
wOUT0050
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
10.990,00 RSD Originalna cena je bila: 10.990,00 RSD.9.890,00 RSDTrenutna cena je: 9.890,00 RSD.
26 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
26 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Mega popusti | Igračke |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „#080-1 TOB.VROOM 70x30x85cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.