Naziv proizvoda:Licencirani Audi Q8 AUDI Q8 SLAJN 2 motora 12V električni dečiji automobil sa zvaničnom AUDI licencom Dečiji automobil Audi K8 SUV ima senzacionalne komponente koje mu omogućavaju da se kreće brzinom od 3 do 5 km/h. Ima dva snažna motora od 25V i bateriju od 12V. Takođe uključuje LED svetla u farovima, otvarače vrata, muziku i još mnogo toga. Karakteristike dečjeg automobila: – Baterija od 12V i 4,5Ah. – 2 motora od 25V i 12V. – Punjač od 12V sa LED displejem. – Maksimalna brzina 4,5 km/h. – Vožnja napred-nazad sa „mekim startom“. – MP3, (Mini) SD i USB ulaz za vašu muziku. – Zvuk pri pokretanju. – Ručica menjača (napred i nazad). – Dugmad na volanu za zvuk sirene i motora. – LED svetla: farovi, zadnja svetla i osvetljena kontrolna tabla. – EVA gumeni točkovi. – Zadnje vešanje za veću udobnost. – Sigurnosni pojas sa 3 tačke. – Radi sa roditeljskim daljinskim upravljačem i papučicom gasa. – Daljinski upravljač od 2,4 GHz sa podesivom brzinom i funkcijom pauze. – Motor:390#*2 – Pogodno za dečake i devojčice uzrasta od 3 do 5/6 godina. – Nosivost je do 30 kg. – Dimenzije: 108 x 66 x 55 cm. – Težina vozila: 14 kg. – Maksimalna težina tereta: 30 kg. – Vreme igre: Između 90 i 110 minuta, u zavisnosti od upotrebe, terena, težine itd. – Električni automobil mogu da voze roditelji pomoću daljinskog upravljača ili dete ručno. – Sertifikat:CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC – Uputstvo za montažu. – Veličina kutije:110*58*41 cm
BIC.AUD Q8 JJ2066 WHITE
Šifra proizvoda:
wBCK0908
Kategorije: Vozila na akumulator, Vozila za decu
22.099,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
9 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.AUD Q8 JJ2066 WHITE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.