Dečiji bicikl 20/6 " CUBO GENESIS VALVET Dečiji bicikl za decu uzrasta 5 – 8 godina / visina deteta 110-135 cm Specifikacija: CUBO GENESIS VALVET Velicina točka / Brzina: 20 "/ 6 Ram: Hi-Ten čelični 20” Viljuška: 20 čelik 20" AMORTIZER 1.2T WITH PIVOT Cev volana: MATT BLACK 1.2T*580mm 160mm Ručke volana: φ22*90L gumene u skladu sa bojom rama/vaze Menjači ručice/prednji/zadnji: SFT-30-LEFT-3 RIGHT-6 Menjači prednji/zadnji:POWER FD-42T top pull,RD-24-B 6speed DIRECT ATTACHMENT Sedište: u skladu sa bojom rama/vaze ZJ-1426 Cev sedišta: ф25.4*200*1.2Twith safe line Obruč: 20"*1.75*14G*28H 400g DUPLI CRNI Glave prednja/zadnja: GL-A03 5/16"*14G*28H*93*140 with safe hook,3/8*14G*28H*115*180 Prednja kočnica: DISC ɸ160mm Zadnja kočnica : DISC ɸ160mm Ručice kočnica: POWER JD-03 3 fingers Zadnji zupčanik: XH-FW-07 6 speed Srednji pogon: 22/32/42 T GS-P436 Lanac: F310 Pedale: ZH-33 PVC 9/16 " Gume spoljašnje: 20X1,95 Gume unutrašnje: 20X1,95/2,125 AV Nogar: zadnji ALU 20” WINNER BIKE DOO zadržava pravo da menja specifikaciju delova,bez predhodnog obaveštavanja kupaca!
BIC.20″/6 SUS GENESIS VALVET
Šifra proizvoda:
wBCK0502
Kategorije: Dečiji bicikli, Vozila za decu
12.990,00 RSD
30 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
30 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.20″/6 SUS GENESIS VALVET“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.