Bicikl BIC.27.5" MAXIMUS GREEN Specifikacija: MAXIMUS GREEN VELICINA M (41CM) ✔ Preporučena visina vozača 41 cm MTB aluminijum ram → odgovara visini: 160 – 175 cm ✔ Dodatno objašnjenje Točkovi 27.5" odgovaraju širokom spektru vozača. Ram od 41 cm spada u kategoriju M (Medium). Idealno: vozač od 165–175 cm Može da vozi i 160 cm (niže sedlo) i do 178 cm (malo više sedlo) Velicina točka / Brzina: 27.5 "/ 21 Boja: PINK Ram: ALUMINIJUM 27.5 ,VELICINA M (41CM) Viljuška: WY-3201 27.5" 31,8 STEEL 120W,DISC BRAKE Cev volana: steel 28.6X25.4 EX:100 42H 15D Ručke volana: TC-G76 R/L:125 mm sa rogovima Menjači ručice/prednji/zadnji: SL-V5008-3/7W,21s thumb shifter, index, SL-V5008-3W/7W micro move Menjači prednji/zadnji:FD-V5008 (φ31.8 , index)/RD-V5008L index Sedište: Crno CR-2703 Cev sedišta:YH-304 Φ28.6*300MM*2.2T,alloy with clamp Obruč: YKL-D10 27.5*1.75 double walll alloy, 14G*36H H:24.2MM W:24.5MM A/V blk W/O CNC Glava prednja: SF-HB25F(steel, disc brake. 14G*36H M9*100*108MM with bal alloy Q.R., dis:108MM.) Glava zadnja: SF-HB25R(steel, disc brake. 14G*36H M10*135*145MM with bal alloy Q.R L=R dis:152MM) Prednja kočnica: MK6.2 F/R,DISC #MK02 (F/R:Φ160MM) F:16MM Zadnja kočnica : MK6.2 F/R,DISC #MK02 (F/R:Φ160MM) R:20MM Ručice kočnica: B393CG,3.5~4 finger, half alloy. Zadnji zupčanik: FW-8I ,14-28T 7pcs index Srednja osovina:YL-B21,D type 3S out tooth Srednji pogon: HDL-S337,1/2"*3/32"*24*34*42T*170MM 9/16" square hole Lanac: C7,1/2*3/32"*116L Pedale: FP-917N,plastic, steel, 9/16" with ball normal reflector Gume spoljašnje: ZY-051,27"*2.125" Gume unutrašnje: 27.5"*2.125" butyl rubber, A/V Nogar: zadnji 27.5“ ED Garancija vazi samo uz overenu servisnu knjizicu u bilo kom zvanicnom biciklistickom servisu. Obavezan servis u roku dve godine: – 1. mesec nakon kupovine-voznje bicikle – u naredne 2 godine, 2 x godisnje (preporuka pocetak i kraj sezone voznje) WINNER BIKE DOO zadržava pravo da menja specifikaciju delova,bez predhodnog obaveštavanja kupaca!
BIC.27.5″ MAXIMUS GREEN
Šifra proizvoda:
wBCK0901
Kategorije: Dečiji bicikli, Vozila za decu
13.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.27.5″ MAXIMUS GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.