Bicikl BIC.27.5" MAXIMUS PINK Specifikacija: MAXIMUS PINK VELICINA M (41CM) ✔ Preporučena visina vozača 41 cm MTB ALUMINIJUM ram → odgovara visini: 160 – 175 cm ✔ Dodatno objašnjenje Točkovi 27.5" odgovaraju širokom spektru vozača. Ram od 41 cm spada u kategoriju M (Medium). Idealno: vozač od 165–175 cm Može da vozi i 160 cm (niže sedlo) i do 178 cm (malo više sedlo) Velicina točka / Brzina: 27.5 "/ 21 Boja: PINK Ram: ALUMINIJUM 27.5 ,VELICINA M (41CM) Viljuška: WY-3201 27.5" 31,8 STEEL 120W,DISC BRAKE Cev volana: steel 28.6X25.4 EX:100 42H 15D Ručke volana: TC-G76 R/L:125 mm sa rogovima Menjači ručice/prednji/zadnji: SL-V5008-3/7W,21s thumb shifter, index, SL-V5008-3W/7W micro move Menjači prednji/zadnji:FD-V5008 (φ31.8 , index)/RD-V5008L index Sedište: Crno CR-2703 Cev sedišta:YH-304 Φ28.6*300MM*2.2T,alloy with clamp Obruč: YKL-D10 27.5*1.75 double walll alloy, 14G*36H H:24.2MM W:24.5MM A/V blk W/O CNC Glava prednja: SF-HB25F(steel, disc brake. 14G*36H M9*100*108MM with bal alloy Q.R., dis:108MM.) Glava zadnja: SF-HB25R(steel, disc brake. 14G*36H M10*135*145MM with bal alloy Q.R L=R dis:152MM) Prednja kočnica: MK6.2 F/R,DISC #MK02 (F/R:Φ160MM) F:16MM Zadnja kočnica : MK6.2 F/R,DISC #MK02 (F/R:Φ160MM) R:20MM Ručice kočnica: B393CG,3.5~4 finger, half alloy. Zadnji zupčanik: FW-8I ,14-28T 7pcs index Srednja osovina:YL-B21,D type 3S out tooth Srednji pogon: HDL-S337,1/2"*3/32"*24*34*42T*170MM 9/16" square hole Lanac: C7,1/2*3/32"*116L Pedale: FP-917N,plastic, steel, 9/16" with ball normal reflector Gume spoljašnje: ZY-051,27"*2.125" Gume unutrašnje: 27.5"*2.125" butyl rubber, A/V Nogar: zadnji 27.5“ ED Garancija vazi samo uz overenu servisnu knjizicu u bilo kom zvanicnom biciklistickom servisu. Obavezan servis u roku dve godine: – 1. mesec nakon kupovine-voznje bicikle – u naredne 2 godine, 2 x godisnje (preporuka pocetak i kraj sezone voznje) WINNER BIKE DOO zadržava pravo da menja specifikaciju delova,bez predhodnog obaveštavanja kupaca!
BIC.27.5″ MAXIMUS PINK
Šifra proizvoda:
wBCK0902
Kategorije: Dečiji bicikli, Vozila za decu
13.990,00 RSD
31 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
31 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.27.5″ MAXIMUS PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.