Dečiji bicikl 20 Pink 110-135 cm Specifikacija: Velicina točka / Brzina: 20 "/ 0 Boja: PINK Hi-Ten ALU 20” Viljuška: 20" AMORTIZER 1.2T WITH PIVOT Cev volana: MATT BLACK 1.2T*580mm 160mm Ručke volana: φ22*90L gumene u skladu sa bojom rama/vaze Sedište: u skladu sa bojom rama/vaze ZJ-1426 Cev sedišta: ф25.4*200*1.2Twith safe line Obruč: 20"*1.75*14G*28H 400g DUPLI CRNI Glave prednja/zadnja: GL-A03 5/16"*14G*28H*93*140 with safe hook,3/8*14G*28H*115*180 Prednja kočnica: DISC ɸ160mm Zadnja kočnica : DISC ɸ160mm Ručice kočnica: POWER JD-03 3 fingers Srednji pogon: 22/32/42 T GS-P436 Lanac: F310 Pedale: ZH-33 PVC 9/16 " Gume spoljašnje: 20X1,95 Gume unutrašnje: 20X1,95/2,125 AV Nogar: zadnji ALU 20” WINNER BIKE DOO zadržava pravo da menja specifikaciju delova,bez predhodnog obaveštavanja kupaca!
BIC.20″ QL-PINK
Šifra proizvoda:
wBCK0800
Kategorije: Dečiji bicikli, Vozila za decu
11.990,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
4 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.20″ QL-PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.