Flašica za vodu sa posudom za pse i macke Sadrži i poseban odeljak za granule. Poseban dizajn koji odgovara svim rasama pasa i macaka. Poseduje dozer i zaštitu protiv curenja. U ponudi su 2 boje – zelena i roze.
MULTIFUNKCIONALNA FLASICA ZA PSE I MACKE PINK
Šifra proizvoda:
wOUT0055
Kategorije: Mega popusti, Pet program
1.199,00 RSD Originalna cena je bila: 1.199,00 RSD.1.079,00 RSDTrenutna cena je: 1.079,00 RSD.
27 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
27 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MULTIFUNKCIONALNA FLASICA ZA PSE I MACKE PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Torba za kućne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
95-525000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955253 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-529000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955291 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm svetlo siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.400,00 RSD
SKU:
MODEL_15295_1-527
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008797 |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15298_1-528
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008827 |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO3-3918
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170378 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.