Flašica za vodu sa posudom za pse i macke Sadrži i poseban odeljak za granule. Poseban dizajn koji odgovara svim rasama pasa i macaka. Poseduje dozer i zaštitu protiv curenja. U ponudi su 2 boje – zelena i roze.
MULTIFUNKCIONALNA FLASICA ZA PSE I MACKE GREEN
Šifra proizvoda:
wOUT0056
Kategorije: Mega popusti, Pet program
1.199,00 RSD Originalna cena je bila: 1.199,00 RSD.1.079,00 RSDTrenutna cena je: 1.079,00 RSD.
39 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
39 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MULTIFUNKCIONALNA FLASICA ZA PSE I MACKE GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Trimer za životinje 09962-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
4015110009344
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110009344 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Starter Animal Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
5996415034455
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm svetlo sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15294_1-530
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008780 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 01
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO1-3916
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170156 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO3-3918
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170378 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.