Ručna kolica za decu igračka 063007a
Šifra proizvoda:
baj63007
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
1.390,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Androni |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 1 – 3 год, 3 – 6 год |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ručna kolica za decu igračka 063007a“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moja prva kućica za igru, 106x98x90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.100,00 RSD
SKU:
15-583000
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.