Praktican sareni deciji set koji se sastoji od jednog stola i dve stolice,idealan za igru,crtanje,ucenje i uzinu.Set je izradjen od kvalitetne i cvrste plastike,bezbedan za decu sa zaobljenim ivicama radi dodatne sigurnosti.
Moderan dizajn i vesele boje lako se uklapaju u svaki deciji prostor.Pogodan je za upotrebu u zatvorenom prostoru ali i na terasi ili dvoristu.Lagan je jednostavan za pomeranje
i lako se odrzava.
Sto i stolica za decu plastični olu 026170
Šifra proizvoda:
baj26170
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji nameštaj i oprema za dvorište
2.190,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 36m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sto i stolica za decu plastični olu 026170“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.304,00 RSD
SKU:
GH-KK02
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-4808-N
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793700 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Komoda i drvena klupa za odlaganje dečijih igračaka i knjiga bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.590,00 RSD
SKU:
JVTR-3086
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793663 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.