Garaža za autiće Dolu 052261
Šifra proizvoda:
baj52261
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
2.449,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci |
| Uzrast | 24m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Garaža za autiće Dolu 052261“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.