Klackalica za decu plastična 031037
Šifra proizvoda:
baj31037
Kategorije: Igračke za dvorište, Klackalice
1.499,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 12m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Klackalica za decu plastična 031037“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.