Klackalica za decu 031068
Šifra proizvoda:
baj31068
Kategorije: Igračke za dvorište, Klackalice
1.299,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 12m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Klackalica za decu 031068“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025784
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Nema na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
25784
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 025012
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.650,00 RSD
SKU:
25012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026026
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
26026
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.