KIDS II BABY EINSTEIN MUZICKA LEZALJKA KICK TO IT NEPTUNE™ 13102 0-6M (MAX 9KG)
Šifra proizvoda:
mcgSKU13102
Kategorija: Ljuljaške za bebe
10.090,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | KIDS II |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KIDS II BABY EINSTEIN MUZICKA LEZALJKA KICK TO IT NEPTUNE™ 13102 0-6M (MAX 9KG)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9458
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249458 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9687
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249687 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9410
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249410 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Dark Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00022
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940469 |
KIDS II INGENUITY LJULJASKA COMFORT 2 GO – CUDDLE LAMB 12184
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.700,00 RSD
SKU:
SKU12184
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121843 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II BRIGHT STARTS LEZALJKA MINNIE MOUSE ROSY SKIES 12206
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.600,00 RSD
SKU:
SKU12206
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122062 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.