KIDS II DISNEY BABY LEZALJKA MICKEY MOUSE ORIGINAL BESTIE™ 12561 0-30M (MAX 18KG)
Šifra proizvoda:
mcgSKU12561
Kategorija: Ljuljaške za bebe
8.290,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KIDS II |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KIDS II DISNEY BABY LEZALJKA MICKEY MOUSE ORIGINAL BESTIE™ 12561 0-30M (MAX 18KG)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9687
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249687 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0107
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210107 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9410
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249410 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Dark Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00022
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940469 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429630 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429654 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.