KIDS II INGENUITY LJULJASKA – COZY SPOT™ SWING ‘N GO 0-9M
Šifra proizvoda:
mcgSKU16968
Kategorija: Ljuljaške za bebe
15.400,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | KIDS II |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KIDS II INGENUITY LJULJASKA – COZY SPOT™ SWING ‘N GO 0-9M“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9779
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249779 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Ljuljaška za bebe Triumph Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9762
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249762 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Light Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0091
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210091 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0077
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210077 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9434
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Pink, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00014
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921529 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.