KIDS II BRIGHT STARTS IGRACKA 2U1 (GURALICA I IGRACKA) – SLONCE 6-36M
Šifra proizvoda:
mcgSKU12892
Kategorije: Guralice, Vozila za decu
4.890,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | KIDS II |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KIDS II BRIGHT STARTS IGRACKA 2U1 (GURALICA I IGRACKA) – SLONCE 6-36M“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.