KIDS II BABY EINSTEIN IGRACKA SORTER ZEN & CAL’S PLYGROUND 12493
Šifra proizvoda:
mcgSKU12493
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
3.390,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | KIDS II |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KIDS II BABY EINSTEIN IGRACKA SORTER ZEN & CAL’S PLYGROUND 12493“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.