BBO DRVENA IGRACKA TABLA ZA SLAGANJE OBLIKA (24m+)
Šifra proizvoda:
mcgGB-042
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
890,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | BBO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO DRVENA IGRACKA TABLA ZA SLAGANJE OBLIKA (24m+)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.