BBO DRVENA IGRACKA NADJI RAVNOTEZU – ZIVOTINJE (36m+)
Šifra proizvoda:
mcgGB-033
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
1.099,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | BBO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO DRVENA IGRACKA NADJI RAVNOTEZU – ZIVOTINJE (36m+)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.