BBO DRVENA IGRACKA MOJ MALI TOSTER (36m+)
Šifra proizvoda:
mcgGB-081
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
1.590,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | BBO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO DRVENA IGRACKA MOJ MALI TOSTER (36m+)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.