BBO DRVENA DRUSTVENA IGRA – TORANJ/JENGA (3g+)
Šifra proizvoda:
mcgGB-052
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
1.100,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | BBO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO DRVENA DRUSTVENA IGRA – TORANJ/JENGA (3g+)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.