BBO DRVENA IGRACKA – BROJEVI I ZNACI (3g+)
Šifra proizvoda:
mcgGB-005
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
490,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | BBO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO DRVENA IGRACKA – BROJEVI I ZNACI (3g+)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.