BBO DRVENA IGRACKA GURALICA ZIVOTINJE (36m+)
Šifra proizvoda:
mcgGB-076
Kategorije: Drvene guralice, Drvene igračke
990,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BBO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO DRVENA IGRACKA GURALICA ZIVOTINJE (36m+)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.