PEG PEREGO MOTOR NA AKUMULATOR (6V) – MINI POLARIS IGMD0011
Šifra proizvoda:
mcgPIGMD0011
Kategorije: Vozila na akumulator, Vozila za decu
12.250,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEG PEREGO MOTOR NA AKUMULATOR (6V) – MINI POLARIS IGMD0011“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.