PEG PEREGO AUTO SEDISTE PRIMO VIAGGIO SLK (40-87cm) – METAL
Šifra proizvoda:
mcgP3800061685
Kategorije: Auto-sedišta, Auto-sedišta do 13kg, Oprema za bebe
24.500,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEG PEREGO AUTO SEDISTE PRIMO VIAGGIO SLK (40-87cm) – METAL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479555 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.