PEG PEREGO MOTOR NA AKUMULATOR (12V) – CORRAL T-REX 330W IGOR0101 PINK
Šifra proizvoda:
mcgPIGOR0101
Kategorije: Vozila na akumulator, Vozila za decu
38.790,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEG PEREGO MOTOR NA AKUMULATOR (12V) – CORRAL T-REX 330W IGOR0101 PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.