PEG PEREGO TORBA ZA KOLICA BORSA – MON AMOUR new
Šifra proizvoda:
mcgP3150061652
Kategorije: Dodaci za kolica, Kolica za bebe, Oprema za bebe
8.600,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEG PEREGO TORBA ZA KOLICA BORSA – MON AMOUR new“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
AlberomioPodloga za previjanje dece PT70 439
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70439
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.