Peg Perego Front Bar za kolica Pliko Mini
Opis proizvoda:
- Sigurnosna prečka
- Dostupna samo u crnoj boji
- Odgovara svim Peg Perego Pliko Mini kolicima
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
3.450,00 RSD
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Peg Perego |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.