CANPOL BABIES TWIN ELEKTRICNA PUMPICA ZA IZMAZANJE (12/212) SA PUMPICOM ZA NOS
Šifra proizvoda:
mcg12/212
Kategorije: Oprema za mame, Pumpica za izmuzavanje
14.450,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | CANPOL |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CANPOL BABIES TWIN ELEKTRICNA PUMPICA ZA IZMAZANJE (12/212) SA PUMPICOM ZA NOS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AVENT PUMPICA ZA IZMAZANJE NATURAL 5772+GRATIS VIA SOLJE 5KOM SA POKLOPCIMA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.390,00 RSD
SKU:
SCF330/20/619
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429067 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT DODATNE POSUDE ZA SAKUPLJANJE MLEKA – DOUBLE CUP
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.542,00 RSD
SKU:
SCF439/01
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689034517 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
LORELLI TWIN PUMPICA ZA IZMAZANJE DAILY COMFORT – WHITE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.619,00 RSD
SKU:
10220590003
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151912354 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Ručna pumpica za izmlazanje Cara Siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.100,00 RSD
SKU:
CAN9777
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146269777 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Kese za skladištenje mleka Care
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
CAN8078
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146258078 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna pumpica za grudi Eliria
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.099,00 RSD
SKU:
CAN0841
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146270841 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.