LORELLI FOOTMUFF ZA KOLICA (95 x 48cm) – DARK GREY
Šifra proizvoda:
mcg20051272403
Kategorije: Dodaci za kolica, Kolica za bebe, Oprema za bebe
4.300,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LORELLI FOOTMUFF ZA KOLICA (95 x 48cm) – DARK GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.